Kdo jsme

Tým

Sluneční brýle Puffinos

Lucy

Lucie u jezera Peyto Lake

Často jsem mluvila o cestování, o stěhování se do zahraničí, o snu, že na čas odjedu a budu žít někde jinde. Pravda je, že jsem ale nikdy sama sobě nevěřila, že to udělám. Měla jsem dlouho sen odjet do Kanady, do země, kterou jsem několik let po sobě navštěvovala, snila jsem, ale strach mi nedovoloval udělat ten krok a odjet. A pak, jednoho večera jsem si řekla dost a odjela. Nyní jsem v Kanadě už skoro rok a chystáme se s Lukášem na tří měsíční trip po Aljašce, Kanadě a dalších státech USA.

V Praze studuji Žurnalistiku na FSV UK, věnuji se digitálnímu marketingu, PR, blogování, fotografování a sem tam zabrouzdám do dalších věcí. Mezi mé projekty patří Česko je nano, Deník alergika, nanoSPACE. V Baobab Group se starám o klienty jako je Art Please a ve volném čase občas něco napíšu na Loudavým krokem.  Tady v Kanadě se k tomu starám o sociálno Patisserie du Soleil  🙂

 

Lukáš

Kdo jsme

Jsem Lukáš (nebo Lukáš). V Praze studuji ekonomii, mám úžasnou rodinu a boží přítelkyni. Po roce v Kanadě (2016/2017) a tříměsíčním cestování, kdy jsme autem projeli Severní Ameriku od Aljašky až po hranice s Mexikem, jsme se vrátili zpátky domů.

Plánujeme další cesty a při tom se bavíme blogy Power of Doing a Loudavým Krokem.

Pracuji hlavně pro CAMAXIS, kde ve čtyřech lidech děláme úžasné věci. Výstupem je většinou forma pro vibrolis, ale děláme především kompletní vývoj – od myšlenky až po hotovou kostku, z které si postavíte třeba plot.

Starám se také o marketing v nové bioprodejně s kavárnou v Lounech, kam vás všechny srdečně zvu! Povězte, že jste se o nás dozvěděli z tohohle blogu a dostanete kávu zadarmo, slibuju.

Zajímají mě nanotechnologie – zrovna píšu diplomku o investicích do nanotechnologií v České republice. Mrkněte na Česko je nano nebo nanoSPACE, oboje jsou super zdroje informací a navíc tam dělám modelku. A nebo na twitter nanoSPACE news, to je ještě lepší.

Blog Power of Doing jsem nejprve založil jako svůj osobní, kde jsem se zavázal k proaktivnosti ve svém životě. Postupně jsme ale zjistili, že bychom oba dva chtěli psát o tom, co děláme a co umíme, v češtině.

Online kurz o kryptoměnách

Zjistěte během 13 e-mailů, jak na kryptoměnách vydělat majlant.

ZADARMO!

Coinbase – Bitcoin burza